Przejdź do treści
belka
Przejdź do stopki

Osiągnięcia

Treść

rok szkolny 2020/2021


I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SAKSOFONOWY
Kozienice, 11 czerwca 2021 roku

II miejsce w Kategorii II
Iga Ptaszek - kl. II c.4
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

Wyróżnienie w Kategorii I
Bartosz Syroka - kl. I c.4
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

Wyróżnienie w kategorii III
Zuzanna Garczyna - kl. III c.4
nauczyciel: Michał Szwajkowski


IV WARSZAWSKI FESTIWAL MINIATURA MUZYCZNA NA INSTRUMENTY DĘTE DREWNIANE i BLASZANE 2021

Wyróżnienie II stopnia w Grupie III
Mikołaj Mańka - kl. IV c.6, trąbka
nauczyciel: Kamil Żarnecki

Wyróżnienie I stopnia w Grupie IV
Igor Wasiński - kl. IV c.4, trąbka
nauczyciel: Kamil Żarnecki


I Kozienicki Festiwal Akordeonowy DZIEŃ AKORDEONOWICZA on-line
Kozienice, 27 marca 2021 roku

II miejsce w Kategorii II
Piotr Wołos - kl. IV cykl 6-letni
nauczyciel: Tomasz Gieroń

III miejsce w Kategorii II (ex aequo)
Paweł Ptaszek - kl. III cykl 6-letni
nauczyciel: Artur Miedzińśki

III miejsce w Kategorii II (ex aequo)
Adam Jaroszek - kl. IV cykl 6-letni
nauczyciel: Tomasz Gieroń

wyróżnienie w Kategorii III
Lena Wziątek - kl. V cykl 6-letni
nauczyciel: Artur Miedziński


Międzynarodowy Festiwal Piosenki Rozrywkowej YOUR SONG on-line
7 marca 2021 roku

Dyplom Finalisty
Starszy Zespół Wokalny
Młodszy Zespół Wokalny
Julia Jarosińska
Nikola Wiączek
nauczyciel: Paulina Mazepa - Zastawna


IV Kozienicki Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych o Nagrodę św. Mikołaja
Kozienice, grudzień 2020 r.

wyróżnienie w grupie I
Stanisław Koral - puzon; kl. I cykl 4-letni
nauczyciel: Bartłomiej Kruszyński

wyróżnienie w grupie I
Hanna Zawadzka - puzon; kl. II
nauczyciel: Bartłomiej Kruszyński

wyróżnienie w grupie I
Maciej Zapora - puzon; kl. III cykl 6-letni
nauczyciel: Bartłomiej Kruszyński

wyróżnienie w grupie II
Mikołaj Mańka - trąbka; kl. IV cykl 6-letni
nauczyciel: Kamil Żarnecki

wyróżnienie w grupie II
Miłosz Tomczyk - trąbka; kl. IV cykl 6-letni
nauczyciel: Kamil Żarnecki

wyróżnienie w grupie II
Jakub Tłuścik - trąbka; kl. V cykl 6-letni
nauczyciel: Kamil Żarnecki

wyróżnienie w grupie II
Dawid Giedyk - puzon; kl. VI
nauczyciel: Bartłomiej Kruszyński


Stypendium Burmistrza Gminy Kozienice
za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2019/2020

Lena Wziątek - uczennica klasy VI fortepianu oraz klasy V akordeonu
nauczyciele: Paweł Filipiak i Artur Miedziński


rok szkolny 2019/2020


XXII Regionalny Konkurs Fortepianowy im. J. S. Bacha
7 lutego 2020 roku, PSM I stopnia Nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

wyróżnienie
Malwina Janeczek - klasa II cykl 6-letni
nauczyciel: Tomasz Szczepanowski


XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd
Puławy, 2 lutego 2020 roku

Dyplom Laureata
I nagroda w grupie wiekowej dzieci klas 4-8
w kategorii zespoły instrumentalne
Trio skrzypcowe
Amelia Wójcik, Aleksandra Ostrowska, Patrycja Luśtyk
nauczyciel: Martyna Siemiątkowska


XV KONKURS MUZYKI JANA SEBASTIANA BACHA
ZSM im. O. Kolberga w Radomiu, 9 stycznia 2020 roku

I miejsce w grupie I
Marcel Dzięciołowski - kl. IV cykl 6 - letni
nauczyciel: Paweł Filipiak

wyróżnienie w grupie I
Malwina Janeczek - klasa II cykl 6-letni
nauczyciel: Tomasz Szczepanowski

III miejsce w grupie II
Lena Wziątek - klasa V cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak


III Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych o Nagrodę św. Mikołaja
Kozienice, 7 grudnia 2019 roku

III miejsce w grupie I
Mikołaj Mańka - trąbka; kl. III c. 6 - letni
nauczyciel: Kamil Żarnecki
Maciej Zapora - puzon; kl. II c. 6 - letni
nauczyciel: Bartłomiej Kruszyński

wyróżnienie w grupie II
Jakub Tłuścik - trąbka; kl. IV c. 6 - letni
nauczyciel: Kamil Żarnecki
Dawid Giedyk - puzon; kl. V cykl 6 - letni
nauczyciel: Bartłomiej Kruszyński

wyróżnienie w grupie IV
Igor Wasiński - trąbka; kl. III cykl 4 - letni
nauczyciel: Kamil Żarnecki

II miejsce w grupie IV
Maksymilian Woźniak - puzon; kl. IV cykl 4 - letni
nauczyciel: Bartłomiej Kruszyński


XII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
Toruń, 22-23 listopada 2019 roku

wyróżnienie w grupie III
Amelia Smolarczyk - uczennica kl. V c. 6-letniego
nauczyciel: Mateusz Skórkiewicz


XXV Słupeckie Spotkania Muzyczne
Słupca, 28 - 29 listopada 2019 roku

DYPLOM LAUREATA
Orkiestra Akordeonowa ARTURO BAND
pod dyrekcją Artura Miedzińskiego

DYPLOM LAUREATA
Piotr Wołos - akordeon, kl. III cykl 6-letni
nauczyciel: Tomasz Gieroń

WYRÓŻNIENIE
Adam Jaroszek - akordeon, kl. III cykl 6-letni
nauczyciel: Tomasz Gieroń


rok szkolny 2018/2019


42. Bydgoskie Impresje Muzyczne - Międzynarodowe Spotkania Muzykującej Młodzieży
Bydgoszcz, 24 - 29 czerwca 2019 roku

SREBRNA STRUNA
oraz Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta FURIOSO
pod dyrekcją Zdzisława Włodarskiego

Nagroda Indywidualna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Zdzisław Włodarski


XX Międzynarodowy Konkurs "Moje inspiracje muzyczne"
Nałęczów, 3 - 4 czerwca 2019 roku

II nagroda
Natalia Mordka - kl. IV cykl 6 letni
nauczyciel: Ewa Rauner - Bułczyńska


XIV Konkurs MUZYCZNE OBRAZY
Radom, 15 maja 2019 roku

Wyróżnienie w grupie I
Łucja Babula - kl. IV cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak

I miejsce w grupie II
Marcel Dzięciołowski - kl. III cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak


II Kozienicki Konkurs Perkusyjny
9-10 maja 2019 roku

I miejsce w grupie II
Marcel Dzięciołowski - kl. III cykl 6-letni
nauczyciel: Mateusz Skórkiewicz


IX Ogólnopolski Festiwal Akordeonowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia
22 marca 2019 roku, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli

III miejsce
Orkiestra Akordeonowa ARTURO BAND w składzie:
Lena Wziątek, Julia Dudek, Iga Ptaszek, Kacper Molenda, Jakub Figura, Piotr Kulik, Kacper Podsiadły, Aleksander Fila, Filip Mróz, Łukasz Van der Donk, Jakub Jastal, Sandra Kocyk, Julia zawadzka, Michał Bielenda, Natalia Wilczek, Olga Nowakowska, Maria Van der Donk, Oliwier Królikowski, Piotr Kreczmański
nauczyciele: Artur Miedziński


IV Ogólnopolski Drużynowy Konkurs z Kształcenia Słuchu
16 marca 2019 roku, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Nadarzynie

Wyróżnienie I
Natalia Wilczek - kl. IV cykl 4 - letni
Michał Bielenda - kl. VI cykl 6 - letni
nauczyciele: Beata Fabiańska, Elżbieta Mikołajczyk


II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego
1 - 2 marca 2019 roku, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach

wyróżnienie w kategorii 1 - SM I stopnia - solista w wieku 7 - 9 lat
Adam Jaroszek - kl. II cykl 6 - letni
nauczyciel: Tomasz Gieroń

Piotr Wołos - kl. II cykl 6 - letni
nauczyciel: Tomasz Gieroń

wyróżnienie w kategorii 3 - SM I stopnia - solista w wieku12 - 13 lat
Filip Mróz - kl. IV cykl 6 - letni
nauczyciel: Tomasz Gieroń

wyróżnienie w kategorii 4 - SM I stopnia - solista w wieku14 - 15 lat
Łukasz Van der Donk - kl. III cykl 4 - letni
nauczyciel: Tomasz Gieroń


XIV Konkurs Muzyki Jana Sebastiana Bacha
17 stycznia 2019 r., Sala Koncertowa im. Krzysztofa Pendereckiego w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu

II miejsce
Marcel Dzięciołowski - kl. III c. 6-letniego
pod kierunkiem Paweł Filipiak


rok szkolny 2017/2018


II Festiwal Strażackich i Amatorskich Orkiestr Dętych - Żuromińskie Granie 2018
Żuromin, 24 czerwca 2018r

I miejsce
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta FURIOSO
pod kierunkiem Kamila Żarneckiego


46. Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych
15-17 czerwca 2018r., Inowrocław

Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta FURIOSO pod dyrekcją Zdzisława Włodarskiego

I miejsce w kategorii Koncert Estradowy
II miejsce w kategorii Musztra Paradna

wyróżnienia dla Indywidualności Festiwalu
Jakub Tłuścik - kl. II c. 6-letni - trąbka
Samuel Ćwiek - kl. IV c. 6-letni - ksylofon


XXI Mazowiecki Festiwal Orkiestr Dętych
10 czerwca 2018r., Ursus

II miejsce
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta FURIOSO
pod kierunkiem Kamila Żarneckiego
zespół taneczny OGNIKI z OPP Ogórd Jordanowski w Kozienicach
pod kierunkiem Anny Soboty


XIX Międzynarodowy Konkurs MOJE INSPIRACJE MUZYCZNE
4-5 czerwca 2018r., Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I.J.Paderewskiego w Nałęczowie

II nagroda w kategorii instrumentaliści - trąbka, gr.III
Mikołaj Wysocki - kl. IV cykl 4-letni
nauczyciel: Małgorzata Dzikowska


Konkurs Miniatur Współczesnych - III Festiwal Muzyki Niezwyczajnej
28 maja 2018r., Szkoła Muzyczna I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku - Zdroju

wyróżnienie II stopnia w grupie I
Marcel Dzięciołowski - kl. II cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak


XIII Konkurs MUZYCZNE OBRAZY
24 maja 2018r., Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu

wyróżnienie
Adrianna Jezuita - kl.II cykl 4-letni
nauczyciel: Wiktoria Władysławska


Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny ALLA POLACCA
25-26 maja 2018r., Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia nr 2 im. F.Chopina w Warszawie

wyróżnienie w grupie II
Natalia Lipiec - kl. IV cykl 6-letni
nauczyciel: Tomasz Szczepanowski


XXXVI Konkurs Młodych Pianistów NAD KAMIENNĄ 2018
23 kwietnia 2018r., Państwowa Szkoła Muzyczna Skarżysko - Kamienna

wyróżnienie w kategorii I A
Marcel Dzięciołowski - kl. II cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak

wyróżnienie w kategorii I A
Łucja Babula - kl. III cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak


V Festiwal Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego
20 - 21 kwietnia 2018r., Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach

złoty dyplom
Chór BEL CANTO pod kierunkiem Anny Kuczmery


Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Centrum Edukacji Artystycznej
26-28 marca 2018r., Zespół Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty w Słupcy

I miejsce
Orkiestra ARTURO BAND (Filip Mróz, Łukasz Van der Donk, Jakub Jastal, Julia Dudek, Iga Ptaszek, Piotr Kulik, Kacper Molenda, Wiktor Krawczyk, Dominik Chojecki, Michał Bielenda, Sandra Kocyk, Olga Nowakowska, Natalia Wilczek, Oliwier Królikowski, Piotr Kreczmański, Weronika Krupa)
nauczyciel: Artur Miedziński


IV Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia
Kielce, 9-13 marca 2018r.

wyróżnienie w kategorii 1-I
Mikołaj Wysocki - kl. IV cykl 4-letni
nauczyciel: Małgorzata Dzikowska


XX Regionalny Konkurs Fortepianowy im. Jana Sebastiana Bacha
12 stycznia 2018r., Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia Nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie

II miejsce
Marcel Dzięciołowski - kl.II cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak


XIII Konkurs Muzyki Jana Sebastiana Bacha
9 stycznia 2019r., Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu

wyróżnienie
Nikodem Woźniak - kl.IV cykl 4-letni
nauczyciel: Wiktoria Władysławska


XIII Konkurs Muzyki Jana Sebastiana Bacha
9 stycznia 2018r., ZSM im. Oskara Kolberga, Radom
wyróżnienie
Łucja Babula - kl. III cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak

II miejsce
Piotr Kreczmański - kl. VI cykl 6-letni
nauczyciel: Tomasz Szczepanowski

wyróżnienie
Natalia Lipiec - kl. IV cykl 6-letni
nauczyciel: Tomasz Szczepanowski


Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I st.
7-8 grudnia 2017r., Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu

wyróżnienie
Zespół Perkusyjny (Gabriela Mastalerz, Marcel Dzięciołowski, Amelia Smolarczyk, Piotr Zieliński, Samuel Ćwiek)
nauczyciel: Mateusz Skórkiewicz


IV edycja Konkursu na najlepszą Orkiestrę Dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
17 września 2017r., Dom Pracy Twórczej "Reymontówka", Chlewiska k. Siedlec

I miejsce
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta FURIOSO
pod dyrekcją Tomasz Strzelczyka

wyróżnienie
Marcel Dzięciołowski - kl.II cykl 6-letni
nauczyciel: Mateusz Skórkiewicz


III Turniej Muzyków Prawdziwych
31 sierpnia -3 września 2017r., Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Nagroda Instytutu Muzyki i Tańca za prawdziwość w kontynuowaniu własnej tradycji
Zespół DZIKIE HARCE (Patrycja Adamczyk, Iga Smolarczyk, Natalia Chałdaś, Anna Jopek, Bartłomiej Łukiewicz, Krystian Giedyk)
nauczyciel: Patryk Walczak


rok szkolny 2016/2017


XIV Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych "Złota Trąbka"
Bielsko - Biała, Kozy, Jasienica, 3 - 4 czerwca 2017r.

Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta FURIOSO pod kierunkiem Kamila Żarneckiego
- ZŁOTY DYPLOM w KONKURSIE MUSZTRY ORKIESTROWEJ
- ZŁOTY DYPLOM w KONKURDIE ESTRADOWYM
- SREBRNY DYPLOM w PRZEGLĄDZIE ORKIESTR O PUCHAR STAROSTY BIELSKIEGO
- PUCHAR WÓJTA GMINY KOZY DLA NAJLEPSZEGO ZESPOŁU POLSKIEGO
- NAGRODA DLA INDYWIDULANOŚCI FESTIWALU - tambourmajorki - Joanny Wilk
NARODA GRAND PRIX Festiwalu


XII Szkolny Konkurs "Muzyczne obrazy"
ZSM im. Oskara Kolberga, Radom 14 maja 2017r.

II miejsce w grupie I
Marcel Dzięciołowski - kl.I cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak

III miejsce w grupie I
Lena Wziątek - kl. II cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak

III miejsce w grupie II
Nikodem Woźniak - kl. III cykl 4-letni
nauczyciel: Wiktoria Władysławska

wyróżnienie
Łucja Babula - kl. II cykl 6-letni
nauczyciel: Paweł Filipiak


Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I stopnia

Radom, 9 maja 2017r.

wyróżnienie
Sandra Kocyk - kl. V cykl 6-letni
nauczyciel: Anna Wójcik


II Warszawski Festiwal "Miniatura Muzyczna na instrumenty dęte blaszane"
Warszawa, 24-26 marca 2017r.

wyróżnienie
Mikołaj Lesiak - kl. IV cykl 6-letni
nauczyciel: Zdzisław Włodarski

wyróżnienie
Mikołaj Wysocki - kl. VI cykl 6-letni
nauczyciel: Zdzisław Włodarski


III Mazowiecki Konkurs Gitarowy "Gitara na Pradze"
Warszawa, 11 kwietnia 2017r.

wyróżnienie
Olga Nowakowska - kl. III cykl 6-letni
nauczyciel: Sławomir Kurzyk


VI Starachowicki Konkurs Gitarowy
Starachowice, 6 marca 2017r.

II miejsce
Natalia Wilczek - kl. II cykl 4-letni
nauczyciel: Sławomir Kurzyk

wyróżnienie
Olga Nowakowska - kl. III cykl 6-letni
nauczyciel: Sławomir Kurzyk


REGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ
Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach
08-10 lutego 2017r.

wyróżnienie
Damian Wojdat - kl. II cykl 4-letni; saksofon
nauczyciel: Piotr Wysocki


Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia Nr 2 im. F. Chopina w Warszawie
6-7 lutego 2017r.

wyróżnienie
Kacper Molenda - kl. III cykl 4-letni; akordeon
nauczyciel: Tomasz Gieroń


Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia Nr 5 im. H. Wieniawskiego w Warszawie
2-3 lutego 2017r.

wyróżnienie
Mikołaj Lesiak - kl. IV cykl 6-letni; trąbka
nauczyciel: Zdzisław Włodarski

wyróżnienie
Mikołaj Wysocki - kl. VI cykl 6-letni; trąbka
nauczyciel: Zdzisław Włodarski

wyróżnienie
Mateusz Domagała - kl. V cykl 6-letni; trąbka
nauczyciel: Kamil Żarnecki


Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie
19-21 stycznia 2017r.

wyróżnienie
Michał Bielenda - kl. IV cykl 6-letni; skrzypce
nauczyciel: Anna Gocel


rok szkolny 2015/2016


44 Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych
Inowrocław 17-19 czerwca 2016r.

GRAND PRIX Festiwalu
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta Furioso
pod dyrekcją Tomasza Strzelczyka

I miejsce w kat. musztra paradna (mała orkiestra)
II miejsce w kat. koncert estradowy (mała orkiestra)
wyróżnienie w kat. przemarsz
nagroda publiczności
nagroda za najlepsze wykonanie utworu Bananowy Song
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta Furioso
pod dyrekcją Tomasza Strzelczyka

wyróżnienia dla indywidualności festiwalu
Mikołaj Wysocki - trąbka; kl. IV
nauczyciel: Zdzisław Włodarski

wyróżnienia dla indywidualności festiwalu
Joanna Wilk - tamburmajorka; kl. VI
nauczyciel: Renata Maciejewska


Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
Lipsko, 16 czerwca 2016r.

nagroda dla najlepszego aktora
Hanna Monkosa - kl. I cykl 6-letni Oddział Zamiejscowy w Pionkach
nauczyciel: Kinga Stachowicz

wyróżnienie
klasa I - cykl 6-letni Oddział Zamiejscowy w Pionkach
Byszewska Monika,Grabowski Miłosz,Gregorczyk Jagoda,Janiszewska Maja,Konopik Kryspin,Kowalczyk Barbara,Kozera Paulina,Kustra Gabriela,Kustra Katarzyna, Lasota Weronika,Maciejczyk Emilia,Muszyńska Anna,Monkosa Hanna,Mordka Natalia,Mróz Filip,Sarzyńska Justyna,Sobol Maciej,Sokalska Natalia,Warchoł Marcel, Wiączek Nikola,Zawadzka Maja
nauczyciel: Kinga Stachowicz


II Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny
Warszawa 20-21 maja 2016r.

wyróżnienie
Natalia Lipiec - kl. II cykl 6-letni
nauczyciel: Tomasz Szczepanowski

VII Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy
Lublin, 8 maja 2016r.

III miejsce
Olga Nowakowska - kl. II cykl 6-letni
nauczyciel: Sławomir Kurzyk


IV Festiwal Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia regionu mazowieckiego
Siedlce, 7 maja 2016r.

srebrne pasmo
Chór BEL CANTO
nauczyciel: Anna Kuczmera

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych dla uczniów i pedagogów
Namysłów, 6-7 maja 2016r.

wyróżnienie
Julia Michalak (saksofon) - kl. I cykl 4-letni Oddział Zamiejscowy w Pionkach
nauczyciel: Piotr Wysocki


School & Jazz Festival
Lubaczów, 13-15 kwietnia 2016r.

wyróżnienie w kategorii Jazz i Muzyka Rozrywkowa
Kozienice Inspiring Team w składzie:
Chałdaś Natalia (flet) kl.VI cykl 6-letni
Patryk Woźniak (gitara) kl. III cykl 4-letni
Błażej Krawczyk (gitara) kl.II cykl 4-letni
Kacper Majewski (perkusja) - absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach
Paulina Kucińska (gitara basowa) - absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach
nauczyciel: Sebastian Iwanowicz


Świętokrzyski Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych
Kielce 18 - 20 marca 2016 r.

wyróżnienie
Julia Michalak (saksofon) - kl. I cykl 4-letni Oddział Zamiejscowy w Pionkach
nauczyciel: Piotr Wysocki


Festiwal Miniatura Muzyczna na Instrumenty Dęte Blaszane
Warszawa 7-8 marca 2016 r.

laureat - I miejsce)
Mikołaj Wysocki (trąbka) - kl.V cykl 6-letni
nauczyciel: Zdzisław Włodarski
akompaniator: Paweł Filipiak

wyróżnienie
Magdalena Widerska (trąbka) - kl. II cykl 4-letni
nauczyciel: Kamil Żarnecki


II Konkurs Młodych Instrumentalistów "Sosnowe nutki"
Otwock 5 marca 2016 roku

III miejsce w kategorii soliści 7-9 lat
Samuel Ćwiek (perkusja) - kl. II cykl 6-letni
nauczyciel: Mateusz Skórkiewicz


XVI Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant"
Państwowa Szkola Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie 2 marca 2016 roku

Wyróżnienie (kategoria B)
Michał Bielenda - kl.III cykl 6 letni
nauczyciel: Anna Gocel
akompaniator: Paweł Filipiak


V Starachowicki Konkurs Gitarowy
Starachowice 29 lutego 2016 r.

III miejsce
Joanna Wilk - kl. VI cykl 6-letni
nauczyciel: Sławomir Kurzyk

wyróżnienie
Olga Nowakowska - kl. II cykl 6-letni
nauczyciel: Sławomir Kurzyk


Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia - instrumenty dęte blaszane
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie 26 stycznia 2016 roku

wyróżnienie
kwartet instrumentów dętych blaszanych w składzie:
Szymon Pawluczuk (trąbka) - kl. VI cykl 6 - letni
Mikołaj Wysocki(trąbka) - kl. V cykl 6 - letni
Beata Adamczyk (puzon) - kl. IV cykl 4 - letni
Maciej Stachowicz(puzon) - kl. III cykl 4 - letni
nauczyciel: Kamil Żarnecki, Bartłomiej Kruszyński


rok szkolny 2014/2015


43 Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych
Inowrocław 19-21 czerwca 2015 roku

II miejsce w kat. koncert estradowy (mała orkiestra)
III miejsce w kat. musztra paradna (mała orkiestra)
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta Furioso pod dyrekcją Zdzisława Włodarskiego

wyróżnienie
grupa taneczna pod kierunkiem Moniki Kingi Stachowicz


XXXVIII MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA MUZYKUJĄCEJ MŁODZIEŻY-BYDGOSKIE IMPRESJE MUZYCZNE
Bydgoszcz 2 lipca 2015 roku

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA BYDGOSZCZY
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta Furioso pod dyrekcją Zdzisława Włodarskiego


43 Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych
Inowrocław 19-21 czerwca 2015 roku

II miejsce w kat. koncert estradowy (mała orkiestra)
III miejsce w kat. musztra paradna (mała orkiestra)
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta Furioso pod dyrekcją Zdzisława Włodarskiego

wyróżnienie
grupa taneczna pod kierunkiem Moniki Kingi Stachowicz


VII Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia - PSM I st. w Starachowicach
Starachowice 29 kwietnia 2015 roku

II miejsce
Młodzieżowa Orkiestra Kozienickie Smyczki pod dyr. Adriana Hanke


IX Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanychw Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga
Radom 09 maja 2015 roku

II miejsce
Mikołaj Wysocki - klasa IV
nauczyciel: Zdzisław Włodarski

III miejsce
Mikołaj Wójcik - klasa I
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

Jagoda Olewińska klasa VI
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

wyróżnienie
Igor Nowakowski - klasa I
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

Filip Wasiński - klasa IV
nauczyciel: Kamil Żarnecki

Zuzanna Luśtyk - klasa VI
nauczyciel: Joanna Różańska

Karol Bączek - klasa VI
nauczyciel: Bartłomiej Kruszyński

Magdalena Widerska - klasa I
nauczyciel: Kamil Żarnecki

Szymon Pawluczuk - klasa VI
nauczyciel: Kamil Żarnecki

Patrycja Adamczyk - klasa IV
nauczyciel: Kamil Żarnecki


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA WYKONANIE UTWORU DOWOLNEGO DLA ALTÓWKI, WIOLONCZELI I KONTRABASU "BURCZYBAS"
Radom 23 maja 2015 roku

I miejsce
Aleksandra Mierzejewska - klasa VI
nauczyciel: Katarzyna Sadowska


VII Ogólnopolski Konkurs "MŁODY POLSKI WIOLONCZELISTA"
Bochnia 16 maja 2015 roku

Wyróżnienie w grupie II
Aleksandra Mierzejewska - klasa VI
nauczyciel: Katarzyna Sadowska


IV Konkurs Międzyszkolny "Muzyczne Obrazy" Radom 14.05.2015 roku

grupa I II miejsce
Zuzanna Dropia - klasa II
nauczyciel: Jacek Bondaruk

wyróżnienie grupa I
Joanna Gielniewska - klasa II
nauczyciel: Tomasz Szczepanowski

II miejsce grupa III
Agata Krześniak - klasa V
nauczyciel: Teresa Makowiecka-Hanke


SCHOOL & JAZZ Festival
Lubaczów 15-17 kwietnia 2015 roku

NAGRODA GŁÓWNA
(w kategorii jazz i muzyka rozrywkowa zespoły szkół muzycznych I stopnia)
Kozienice Inspiring Team
nauczyciel: Sebastian Iwanowicz

NAGRODA GŁÓWNA
(w kategorii Młody Popularyzator Polskiej Muzyki Rozrywkowej zespoły szkół muzycznych I stopnia)
Big Band Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach
nauczyciel: Tomasza Strzelczyka

WYRÓŻNIENIE
(w kategorii Młody Popularyzator Polskiej Muzyki Rozrywkowej zespoły szkół muzycznych I stopnia)
Kozienice Inspiring Team
nauczyciel: Sebastian Iwanowicz


VI Regionalny Konkurs Monograficzny
"Razem z Fryderykiem"

Puławy 23.03.2015 roku

II miejsce (kategoria teoretyczna)
Maja Golubiec - klasa V cykl 6 letni
nauczyciel: Beata Fabiańska

Wyróżnienie (grupa II kategoria instrumentalna)
Agata Krześniak - klasa V cykl 6 letni
nauczyciel: Teresa Makowiecka - Hanke


IV Starachowicki Konkurs Gitarowy
Starachowice 16.03.2015 rok

III miejsce (grupa I)
Olga Nowakowska - klasa I cykl 4 letni
nauczyciel: Sławomir Kurzyk


X Konkurs Muzyki J.S.Bacha
Radom 24.02.2015 rok

II miejsce (grupa II)
Agata Krześniak - klasa V cykl 6 letni
nauczyciel: Teresa Makowiecka - Hanke


Makroregionalne Przesłuchania CEA Szkół Muzycznych I st. - GITARA I ZESPOŁY GITAROWE
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Lutosławskiego w Pruszkowie

Kwalifikacja do przesłuchań ogólnopolskich
Dobromiła Seredyn - klasa V
nauczyciel: Sławomir Kurzyk


rok szkolny 2013/2014


XLII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL MŁODZIEŻOWYCH ORKIESTR DĘTYCH
Inowrocław 13-15.06.2014 roku

II miejsce w kategorii "Koncert estradowy"
Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta FURIOSO
pod dyrekcją: Zdzisława Włodarskiego

"MUZYCZNE OBRAZY" III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
dla uczniów fortepianu Szkoły Muzycznej I stopnia

Radom 20.05.2014 roku

Wyróżnienie (grupa II)
Karolina Babula - klasa IV cykl 6 letni
Wiktoria Muskus - klasa IV cykl 6 letni
Agata Krześniak - klasa IV cykl 6 letni
nauczyciel: Teresa Makowiecka


IX Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych
Płońsk 28-29.04.2014 roku

III nagroda grupa II - saksofon
Magdalena Mazur - klasa III cykl 4-letni
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

wyróżnienie grupa II - saksofon
Ewelina Adamczyk - klasa III cykl 4 letni
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk


V REGIONALNY KONKURS MONOGRAFICZNY
"WOKÓŁ RODZINY BACHÓW"

poświęcony życiu i twórczości Jana Sebastiana Bacha
Puławy 10-11 kwiecień 2014 roku

I miejsce (kategoria teoretyczna)
Maja Golubiec - klasa IV cykl 4 letni.
nauczyciel: Beata Fabiańska

Wyróżnienie grupa I (kategoria instrumentalna):
Katarzyna Poździk - fortepian klasa III cykl 6 letni
nauczyciel: Karolina Garbalska

II miejsce grupa II (kategoria instrumentalna)
Agata Krześniak - fortepian klasa IV cykl 6 letni
nauczyciel: Teresa Makowiecka


I KONKURS MAZOWIECKI "TANIEC - MINIATURA INSTRUMENTALNA"
Konstancin - Jeziorna 10.04.2014 roku

III miejsce (grupa A)
Roksana Cibor- skrzypce klasa II cykl 6-letni
nauczyciel: Martyna Siemiątkowska

III miejsce (grupa B)
Wiktoria Cibor- fortepian klasa II cykl 4-letni
nauczyciel: Magdalena Gorczyca

wyróżnienie (grupa B)
Tomasz Piaseczny - skrzypce klasa II cykl 4-letni
nauczyciel: Martyna Siemiątkowska

III miejsce grupa C
Anna Jopek - skrzypce klasa III cykl 4-letni
nauczyciel: Anna Barszcz


Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Słupca 9-11 kwietnia 2014 roku

wyróżnienie
Orkiestra Akordeonowa
pod dyrekcją Artura Miedzińskiego
w składzie:
Bartosz Ptaszek - akordeon, Kacper Maksym - akordeon, Jan Markowski - akordeon, Krystian Giedyk - akordeon, Adrian Boryczka - akordeon, Karol Bączek - akordeon, Kacper Waśniewski - akordeon, Szymon Pawluczuk - akordeon, Szymon Seremak - akordeon, Natalia Seremak - skrzypce, Paweł Mierzwiński - klarnet, Damian Bączek - gitara basowa, Szymon Kopciał - gitara rytmiczna, Paula Płatos - perkusja, Adam Śmietanka - fortepian, Miłosz Jabłoński - fortepian


III STARACHOWICKI KONKURS GITAROWY
Starachowice 10 marca 2014 roku

III miejsce grupa IV
Dobromiła Seredyn - klasa IV cykl 6 letni
nauczyciel: Sławomir Kurzyk


XX Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej
Mława 13-15.02.2014 roku

wyróżnienie(kategoria II)
Bartosz Ptaszek - klasa V
nauczyciel: Artur Miedziński


rok szkolny 2012/2013


IV Makroregionalny Konkurs Monograficzny "Klasyk XX wieku"
poświęcony życiu i twórczości Witolda Lutosławskiego
Puławy 13 czerwca 2013 roku

I miejsce (kategoria teoretyczna)
Maja Golubiec - klasa III mł
nauczyciel: Beata Fabiańska

wyróżnienie (kategoria teoretyczna)
Adam Śmietanka - klasa III mł
nauczyciel: Beata Fabiańska


VII Międzyszkolny Konkursu Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych
w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu

Radom 22.05.2013 r

I miejsce (grupa Ib)
Aleksandra Krupa - saksofon klasaII mł
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

II miejsce (grupa Ib)
Magdalena Mazur - saksofon klasaII mł
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

I miejsce (grupa II)
Piotr Rychlicki - saksofon klasaIII mł
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

II miejsce (grupa II)
Paweł Mierzwiński - klarnet klasaIII mł
nauczyciel: Tadeusz Tomecki

III miejsce (grupa II)
Damian Bączek- saksofon klasaIII mł
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk


I KONKURS MAZOWIECKI "TANIEC - MINIATURA INSTRUMENTALNA"
Konstancin - Jeziorna 18.04.2013r.

II miejsce (grupa A)
Antoni Gnyś - fortepian klasa I cykl 4-letni
nauczyciel: Karolina Garbalska

II miejsce (grupa A)
Kacper Maksym - akordeon klasa I cykl 4-letni
nauczyciel: Tomasz Gieroń

wyróżnienie (grupa A)
Roksana Cibor- skrzypce klasa I cykl 6-letni
nauczyciel: Martyna Siemiątkowska

wyróżnienie (grupa A)
Filip Panek - skrzypce klasa I cykl 6-letni
nauczyciel: Anna Barszcz

II miejsce (grupa B)
Barbara Kania - skrzypce klasa IV cykl 6-letni
nauczyciel: Anna Gocel

wyróżnienie (grupa B)
Agata Krześniak - fortepian klasa III cykl 6-letni
nauczyciel: Teresa Makowiecka

II miejsce grupa C
Maja Golubiec- skrzypce klasa III cykl 4-letni
nauczyciel: Martyna Siemiątkowska


IX Festiwal Muzyki Akordeonowej im. Ryszarda Malickiego
Puławy 18.04.2013 r.

I miejsce
Zespół Akordeonowy
w składzie:
Bartosz Ptaszek, Jan Markowski, Karol Bączek, Adrian Boryczka,
Kacper Waśniewski, Szymon Pawluczuk (akordeon)
Paula Płatos (perkusja), Damian Bączek (gitara basowa), Miłosz Jabłoński (fortepian)
nauczyciel: Artur Miedziński

II miejsce (kategoria I)
Bartosz Ptaszek - klasa IV
nauczyciel: Artur Miedziński


II Starachowicki Konkurs Gitarowy
Starachowice 25 luty 2013 roku

I miejsce
Dobromiła Seredyn
nauczyciel: Sławomir Kurzyk


rok szkolny 2011/2012


"MUZYCZNE OBRAZY" I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
dla uczniów fortepianu Szkoły Muzycznej I stopnia

Radom 22 maja 2012 roku

III miejsce (grupa I)
Agata Krześniak
nauczyciel: Teresa Makowiecka

III miejsce (grupa II)
Julia Pawelec
nauczyciel: Paweł Filipiak

wyróżnienie (grupa II)
Karolina Babula
nauczyciel: Teresa Makowiecka


II Festiwal Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego
Warszawa 14 kwietnia 2012 roku

III miejsce
Szkolny Chór "Bel Canto"
nauczyciel: Anna Kuczmera


VI Międzyszkolny Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych
Radom 13.01.2012 roku

I miejsce ex equo w grupie I
Damian Bączek - saksofon
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

Paweł Mierzwiński -klarnet
nauczyciel: Tadeusz Tomecki

II miejsce ex equo w grupie I
Jakub Szymański - trąbka
nauczyciel: Zdzisław Włodarski

Piotr Rychlicki -saksofon
nauczyciel: Tomasz Strzelczyk

wyróżnienie w grupie II
Karolina Luśtyk -klarnet
nauczyciel: Tadeusz Tomecki
Filip Wasiński - trąbka
nauczyciel:Zdzisław Włodarski


VII Konkurs Muzyki Jana Sebastiana Bacha
(I Międzyszkolny Konkurs Muzyki Jana Sebastiana Bacha)

Zespół Szkół Muzycznych im. O.Kolberga w Radomiu (09.12.2011 r.)

I miejsce w grupie I
Julia Pawelec - fortepian
nauczyciel: Paweł Filipiak

II miejsce w grupie I
Miłosz Jabłoński
nauczyciel: Paweł Filipiak


rok szkolny 2010/2011


VIII Międzyszkolny Przegląd Kameralistyki Fortepianowej
08.03.2011 r. Warszawa

wyróżnienie
duet
Julia Pawelec
Miłosz Jabłoński
nauczyciel: Paweł Filipiak


V Szkolny Przegląd Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych
22.01.2011r. Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu

grupa I
I miejsce
Jakub Szymański - trąbka
nauczyciel: Zdzisław Włodarski

II miejsce
Zuzanna Luśtyk - flet
nauczyciel: Joanna Różańska
Paweł Mierzwiński - klarnet
nauczyciel: Tadeusz Tomecki

Wyróżnienie
Klaudia Mańka - klarnet
nauczyciel: Tadeusz Tomecki
Zuzanna Zdżalik - flet
nauczyciel: Joanna Różańska

grupa II
Wróżnienie
Kacper Majewski - trąbka
nauczyciel: Zdzisław Włodarski

 

20233